Nové Mesto - najlepšia časť BratislavyNové Mesto - najlepšia časť Bratislavy

Lovec House – spojenie kávy a bicyklov

Keď chcete zájsť v Novom meste na kávu, môžete si vybrať kam chcete zájsť. Ale boli ste už v takej, kde vám opravia bicykel? Alebo v cykloservise, kde si môžete dať kávu? Že nie, tak to ste ešte nenavštívili Lovec House v našom Novom meste. Miesto, ktoré je rajom nielen pre cyklo nadšencov a kávičkárov. Ak medzi nich patríte, určite Lovec House navštívte.

 

Bycikle a káva spolu ladia

Michal Lovecký je adrenalínový nadšenec a vášnivý kávičkár. S tímom ľudí, ktorý má okolo seba, už dlhé roky prevádzkuje kvalitný servis bicyklov. S rastúcim počtom spokojných klientov sa do pôvodných priestorov cykloservisu nezmestili a začali hľadať niečo nové. Michal je aj vášnivý kávičkár a keďže koncept spojenia cykloservisu a kaviarne na Slovensku doposiaľ neexistoval, rozhodol sa vybrať touto cestou. Na Račianskej 83 otvoril kaviareň, bike obchod a cyloservis pod jednou strechou.

Voňavá kávička aj koláčik

Už po prvom otvorení dverí je vám jasné, kde ste sa ocitli. Dekorácie z funkčných bicyklov a cyklistických prilieb vás nenechajú na pochybách, že si tu môže dať servis váš bicykel. Ale kaviarenské stolíky a vôňa kávy hneď zaútočia na vaše čuchové a chuťové poháriky a namotivujú vás na silné espresso alebo lahodné cappuccino s domácim koláčikom. Mimochodom keď hovoríme o káve, Lovec House je výhradným dovozcom výberovej kávy Brasilena, ktorá k nám putuje z Brazílie a Kostariky.

Pivo a bicykel – famózna kombinácia

Chalani a baby z Lovec House sú skvelí nielen na trati, ale aj v spoločnosti. Rovnako ako návštevníci kaviarne si radi pochutnajú na dobrom pivku. A keďže majú radi kvalitu v každom smere, uberali sa touto cestou aj pri chmeľovom osviežení. Kvalitné pivné špeciály Albrecht, Wywar a Nachmelená opica, ktoré sú vyrábané podľa tradičnej receptúry sú presne tie, ktoré vám tu načapujú. Nezaostáva ani vínko zo Slobodného vinárstva a domáce miešané limonády. Lovec House je otvorený len pár mesiacov, ale svojich fanúšikov si už našiel. A ja medzi nich patrím tiež.

 

Pridaj komentár