Nové Mesto - najlepšia časť BratislavyNové Mesto - najlepšia časť Bratislavy

Pizzeria Ciao – Luca a Stefano preniesli Taliansko do Nového mesta

Pizzeria Ciao láka hostí na  skvelú pizzu už nejaký ten rôčik. Ich jedálny lístok je plný tradičných i moderných talianskych dobrôt. Špecialitou tejto pizzerie je, že ak náhodou nenájdete v jedálnom lístku to, na čo máte práve chuť, ochotní a šikovní kuchári vám jedlo pripravia podľa vašich požiadaviek.

 

Pre páry, veľkú spoločnosť, v lete aj v zime

Interiér reštaurácie prešiel za tie roky výraznými dizajnovými zmenami, až sa vyvinul do dnešnej, veľmi vkusnej, podoby. Elegantné stoly a stoličky sú jednoducho variovateľné podľa veľkosti skupiny, ktorá sa príde najesť.  Biela podlaha i steny sú doplnené vkusnou výzdobou v podobe fajnových talianskych vín a zaujímavých fotografií. V lete si môžete posedieť aj na terase, kde si pri sledovaní ruchu mesta môžete pochutnať  na talianskych dobrotách v tieni obrovských slnečníkov.

Pizza majster v akcii

Pizza, aj božské calzone

Ale to najlepšie, čo tu majú je samozrejme jedlo. Chrumkavá talianska pizza pripravená z talianskej múky v peci na drevo je priam božská. A čakanie na ňu si môžete skrátiť sledovaním pizza majstra, ktorý ju pripraví priamo pred vašimi očami. Ja nedokážem odolať perfektnej pizzi frutti di mare, ktorá je vďaka čerstvým morským potvorám skutočným nebíčkom v papuľke. A úplná topka sú tunajšie calzone. Preložená pizza, v ktorej sa skrýva talianska šunka, štyri druhy syra a úžasná paradajková omáčka vás prenesie do raja.

Najlepšia pizza v Pizzerii Ciao – Frutti di mare

V Pizzerii Ciao môžete stretnúť aj známych hostí

O tom, že v pizzerii Ciao pečú tú najlepšiu pizzu vedia aj slovenské mediálne hviezdy. Môžete tu stretnúť olympijského víťaza v chôdzi, Mateja Tótha a už dlhé roky patrí medzi pravidelných hostí aj spevácka legenda, Jožo Ráž zo skupiny Elán. Ale bez ohľadu na to, či ste verejne známy alebo nie, majitelia reštaurácie Luca a Stefano vás srdečne privítajú, aby ste si užili chuť talianskej kuchyne v priateľskej a uvoľnenej atmosfére. A ako hviezda sa tu vďaka pozornej obsluhe cíti každý. Tak šup do Pizzerie Ciao, ktorú nájdete na Trnavskej ceste 37. A ak by sa vám nechcelo vytiahnuť päty z domu, radi vám ju prinesú aj k vám domov.

 

 

 

Pridaj komentár