Nové Mesto - najlepšia časť BratislavyNové Mesto - najlepšia časť Bratislavy

sladke-kolace-cupcake

Sladké cupcaky z Nového mesta: Giraffe Bakery v Novej Cvernovke

Viete čo všetko sa dá vybudovať z bývalej Chemickej školy, keď máte dostatočnú predstavovať a nekonečný entuziazmus? Napríklad priestor pre kreatívnych nadšencov. V Novej Cvernovke na Račianskej 78 nájdete množstvo zaujímavých firiem a prevádzok, ktoré stoja za návštevu.

kaviare-cuckaren-giraffe-bakery

 

Vôňa bude vaším sprievodcom – priamo do Giraffe Bakery

Ak sa budete pri návšteve Novej Cvernovky riadiť svojim čuchom, vôňa vás  neomylne zavedie do toho najvoňavejšej prevádzky  – kaviarne a pekárne Giraffe Bakery. A na svoje si prídu nielen vaše čuchové, ale aj chuťové poháriky.  Pár stolov, usmievavá obsluha, výhľad na prevádzku pekárne a v lete malá terasa. To je charakteristické pre túto útulnú a moderne zariadenú kaviarničku, ktorá je ďalšou etapou v živote Janky a Michala.

Najlepšie cupcaky a torty v meste 

Manželia sa pred pár rokmi začali sa venovať gastrobiznisu. Svojimi kvalitnými cupcakami, cheescakami a makrónkami vyplnili dieru na trhu a našli si množstvo priaznivcov. Dnes ponúkajú svoje pekárenské chutnôstky nielen prostredníctvom svojho e-shopu, ale aj v spomínanej kaviarni. So sladkými dobrotami ich nájdete aj na mnohých gastroeventoch. A ak sa chcete čo-to z tohto sladkého umenia priučiť, môžete tak urobiť aj na ich škole pečenia.

sladke-cupsakes-v-giraffe-bakery

Kávička s koláčikom ráno aj poobede

V Giraffe Bakery si od samého začiatku zakladajú na kvalite. Tak pristupovali k svojim prvým produktom a rovnako pristupujú aj k dnešným novinkám. Rovnako dôležitá je pre nich aj spokojnosť zákazníkov a ústretová komunikácia. A tak v ich ponuke nájdete práve to, čo zákazníci žiadajú – okrem tradičných produktov sú to aj vynikajúce krémeše, buchty a tiež perfektné raňajkové kaše a pudingy. K tomu chutná káva a váš deň môže začať.

Svadobné torty na mieru a aj kurz pečenia

svadobna-torta

 

Šikovné cukrárky z Giraffe bakery majú cite nielen pre maličké cupcaky. Takmer akákoľvek požiadavka aj ten najnáročnejšej nevesty je pre nich hračkou. Dokážu vytvoriť svadobné torty na mieru a to s použitím kvalitných surovín a mimoriadne chutných krémov. Dievčatá sa svojim umením netaja. Preto okrem koláčov a tort na zákazku vymysleli aj kurz pečenia – prekvapte svojich hostí, či rodinu krehkými makrónkami, ktoré po tomto kurze pripravíte z ľahkosťou aj doma. Objavte tajomstvo pečenia malých francúzskych škrupiniek v troch najobľúbenejších príchutiach –  slaný karamel, pistácia a malina. Stačí sa prihlásiť tu, možno objavíte novú vášeň 🙂

 

 

Pridaj komentár