Nové Mesto - najlepšia časť BratislavyNové Mesto - najlepšia časť Bratislavy

najlepsia-pizza-v-bratislave

Taliansko na tanieri ponúka špičková reštaurácia Le Torri

Talianska kuchyňa patrí celosvetovo medzi najobľúbenejšie. Nadýchaná pizza, krémové rizzoto, či lahodné cestoviny a ako sladká bodka smotanová pannacotta  a jemné capuccino. Chute Talianska si môžete vychutnať aj v Novom Meste. Reštaurácia Le Torri v komplexe Tri veže vás s radosťou privíta a šéfkuchár vám pripraví to najlepšie z najlepšieho.

 

Nielen jedlo, ale aj gastronomický zážitok

Majitelia LeTorri nie sú v gastro biznise žiadnymi nováčikmi. Po viacerých úspešných projektoch sa rozhodli otvoriť ďalšiu prevádzku v Novom Meste a zamerať sa na taliansku kuchyňu. Komplex Tri veže na Bajkalskej  9/A sa tak môže pochváliť ďalším skvelým podnikom.  Reštaurácia ponúka hosťom nielen skvelé jedlo, ale gastronomický zážitok v príjemnej rodinnej atmosfére.

talianska-restauracia-le-torri

Reštaurácia ako v talianskom mestečku

Do reštaurácie vedú dva vstupy, z prednej i zadnej strany domu. Do podniku tak môžete vstúpiť bez toho, aby ste prechádzali cez miestnosť vyhradenú fajčiarom. Privíta vás moderne zariadený interiér s tehlovými stenami a nádherným obrazom talianskej uličky. Priestorom dominujú tmavé stoly, pohodlné semišové stoličky a obrovský barový pult.

restauracia-na-taliansky-sposob

Kvásková pizza je chutná aj zdravšia

Poteší aj pohľad do jedálneho lístka. Ja som samozrejme neodolal kváskovej pizze, ktorú reštaurácia LeTorri priniesla svojim hosťom medzi prvými. Chrumkavé cesto v kombinácii s kvalitnou mozzarellou a tenučkým prosciuttom bola skutočná lahôdka. A čo by to bol obed v talianskej reštaurácii bez dezertu?  Gaštanové pyré s lahodným mascarpone krémom na čokoládovej mrveničke a k tomu silné talianske espresso bolo tou správnou bodkou.

pizza-v-letorri

 

Uvažujete, kam sa ísť najesť? Vyberte sa sem hoci aj dnes. Veď aj podľa Trip Advisoru táto reštaurácia má ,,najlepšiu pizzu v Bratislave“. Nechce sa vám nikam ísť? Reštaurácia Le Torri nosí jedlo aj rovno domov priamo na váš stôl.

Pridaj komentár