Nové Mesto - najlepšia časť BratislavyNové Mesto - najlepšia časť Bratislavy

Karčiho dielničky sú u malých Novomešťanov obľúbené

Deti a rodiny s deťmi sú v našich aktivitách jasnou prioritou. Baví nás s nimi pracovať a vymýšľať pre malých Novomešťanov aktivity, pri ktorých sa zabavia aj sa niečo nové naučia. Im je venovaná značná časť článkov na blogu, omaľovánka o Novom Meste a aj Karčiho dielničky pre šikovné detičky.

 

Pohyb, kreativita, ale hlavne ZÁBAVA

Karčiho dielničky pre šikovné detičky ponúkajú deťom príležitosť stráviť hodinu týždenne v príjemnom prostredí, zabaviť sa, zapojiť sa do pohybových aktivít aj do tvorivej činnosti. 60 minút strávia so skúsenou animátorkou, ktorá sa im naplno venuje. Našim cieľom nie je suplovať krúžky ani centrá voľného času. Tam sa očakáva, že keď sa dieťa do krúžku zapíše a zaplatí poplatok, bude sa ho zúčastňovať pravidelne. Naše dielničky sú bezplatné a rodičia svoje dieťa prihlasujú na každú jednu hodinu. Aktivity, ktorým sa deti na dielničkách venujú sú pripravené tak, aby boli ukončené v rámci jednej hodiny a dieťa a rodič o nič neprídu, ak sa nasledujúci týždeň dielničiek nezúčastnia.

 

Malí Novomešťania sa stretávajú pravidelne na Karčiho dielničkách

Spájame komunitu

Karčiho dielničky sú samozrejme plusom aj pre rodičov, ktorým takto doprajeme hodinu voľna. Čas, kedy sa ich dieťaťu venuje naša animátorka im odporúčame využiť napríklad na kávičku a chvíľu relaxovať. Vďaka Karčiho dielničkám zároveň spájame komunitu rodičov detí podobného veku, ktorých cieľom je, aby ich deti trávili čas so svojimi vrstovníkmi zmysluplne. Komunitné a susedské stretnutia sú v našich očiach tiež podstatnou súčasťou činnosti nášho občianskeho združenia.

 

Dielničky sa presťahovali do OC  VIVO!

September 2021 priniesol do Karčiho dielničiek novinky. Nákupné centrum VIVO! nám vyšlo v ústrety a ponúklo nám priestor, kde sa každý týždeň s deťmi môžeme stretávať a pripravovať pre nich zaujímavý program.

Ak máte doma predškoláka alebo malého školáka, ktorému chcete dopriať hodinku zábavy týždenne neváhajte a prihláste sa na najbližšie Karčiho dielničky pre šikovné detičky prostredníctvom nášho Facebooku. Na všetkých sa už dnes tešíme.

 

 

Pridaj komentár