Nové Mesto - najlepšia časť BratislavyNové Mesto - najlepšia časť Bratislavy

Ristorante Italiano da Cono – valentínsky večer môže začať

Najlepšie talianske cestoviny v Novom meste si dáte v dome nábytku. Neveríte?  Tak navštívte LightPark na Račianskej 90 a presvedčte sa na vlastné oči, alebo skôr vlastné chuťové poháriky. Ristorante Italiano da Cono vás istotne nesklame. Oplatí sa ho navštíviť nielen keď vyberáte nové dizajnové vychytávky do bytu, ale aj keď chcete stráviť pekný večer so svojou láskou.

Talianska atmosféra na Slovensku

Akonáhle vstúpite do LightParku padne vám zrak na presklené priestory talianskej reštaurácie, ktorá je napriek množstvu stolov plná do posledného miesta. Pravou talianskou atmosférou je nasiaknutý celý interiér reštaurácia. Drevené zariadenie, snehobiele obrusy, bohato dekorované steny a výstava lahodných talianskych vín na policiach skvele dotvára.

To najlepšie z talianskych regiónov v Novom meste

Reštaurácia v LightParku je otvorená už od roku 2009 a za desať rokov si našla medzi Novomešťanmi  mnoho verných zákazníkov. Veď koho by nenadchla regionálna talianska kuchyňa pripravovaná z kvalitných a čerstvých surovín. Osobne mi tu chutí snáď najlepšia minestrone polievka v Bratislave a dokonale zladená chuť talianskych halušiek Gnocchi s gorgonzolvou. Na svoje si však prídu aj fanúšikovia parmskej šunky, ktorá je dokonalá nielen v predjedle, ale aj ako súčasť hlavných jedál. A aká by to bola talianska reštaurácia bez čerstvých rýb a morských plodov? V Ristorante da Cono vám ich pripravia tak, že nedokážete odolať.

Sladká bodka na záver

Ak si chcete oddýchnuť od nakupovania dizajnových vychytávok pri pravej talianskej kávičke a lahodnej panna cotte, aj to môžete v da Cono. A okrem perfektného jedla si môžete nakúpiť v malom talianskom obchodíku. Nájdete tu nielen cestoviny rôzneho druhu, domáci olivový olej ale aj vínka z rôznych oblastí Talianska. Tak „buon appetito e arrivederci al Ristorante Italiano da Cono“.

Pridaj komentár