Nové Mesto - najlepšia časť BratislavyNové Mesto - najlepšia časť Bratislavy

Vibe concept store – lokálne značky pod jednou strechou

V Novom Meste máme novinku 😊. Vo VIVO! Bratislava otvoril svoje brány Vibe concept store. Obchod, kde pod jednou strechou nájdete sortiment od lokálnych výrobcov oblečenia, doplnkov a kozmetiky.

 

Slovenské slow fashion značky vo VIVO! Bratislava

Udržateľný a ekologický prístup k životu a k nakupovanie je dnes veľmi trendovou záležitosťou. Ale nemalo by to byť o trendoch, ale o nevyhnutnosti. Ak chceme na našej planéte ďalej šťastne a spokojne žiť, mal by každý z nás, v rámci svojich možností, zmeniť alebo upraviť svoje návyky. Aj v oblasti módy. Slovenské slow fashion značky sa pomaly rozbiehajú a mohlo by ich byť možno ešte viac, keby sa zjednodušila ich dostupnosť zákazníkom.

 

Vibe concept store ponúka dizajnérom priestor

A práve na to sa zameral Andrej Suchý. Z vlastných skúseností vie, že eshopy sú výborným kanálom, ale mnoho zákazníkov si potrebuje, najmä oblečenie, „ochytať“ a vyskúšať. Lokálne značky síce vyrábajú krásne kúsky, ale prostriedky na to, aby si otvorili obchod v obchodnom centre nemajú a ich ponuku nájdete na internete alebo v maličkých obchodoch mimo hlavných ťahov. A práve to Andreja motivovalo k tomu, aby založil projekt VIBE, ktorý sprostredkuje slovenskú módu zákazníkom.

 

Vo Vibe concept store sa oblečiete od hlavy až po päty vy aj vaše deťúrence

Oblečie sa tu celá rodina od hlavy po päty

Kamenný obchod na prízemí obchodného centra VIVO! Bratislava poskytuje malým lokálnym dizajnérom predajný priestor. Môžu si v obchode prenajať regál a dostať tak svoje kúsky bližšie k zákazníkovi. Vo Vibe concep store dnes nájdete nádherné oblečenie od hlavy až po päty pre dospelých aj pre drobcov. Nájdete tu všetko od ručne šitého spodného prádla až po doplnky a kabelky. Značky ako Rivica, Anemary fashion, Tikoki, Moe, Imani a mnohé ďalšie dostali vďaka Andrejovi a jeho Vibe concept store priblížiť sa k zákazníkovi a ponúknuť mu svoje výrobky.

 

Ak sa chcete vymaniť z fast fashion fenoménu a obohatiť váš šatník o lokálne, ručne a eticky vyrábané oblečenie a doplnky určite navštívte predajňu Vibe concept store vo VIVO! Bratislava.

 

 

 

 

 

Pridaj komentár