Nové Mesto - najlepšia časť BratislavyNové Mesto - najlepšia časť Bratislavy

VIVO! Market jedinečná atmosféra v obchodnom centre VIVO! Bratislava

Vynovené obchodné centrum VIVO! Bratislava prináša ďalšie a ďalšie novinky. Po rekonštrukcii vnútorných priestorov prišla na rad zmena názvu, množstvo nových prevádzok a v polovici tohto roku bol slávnostne otvorený VIVO! Market.

 

VIVO! Market rozšíril ponuku kvalitných potravín

Po kvalitných lokálnych výrobkoch, zdravých potravinách a bio kvalite sa obzerá čoraz väčšia skupina zákazníkov. Obchodné centrum VIVO! Bratislava vyšlo v ústrety aj tejto skupine kupujúcich a rozšírilo ponuku čerstvých lokálnych potravín a bio výrobkov o prevádzky, ktoré sú sústredené v novom VIVO! Market.

 

Unikátny koncept vo VIVO! Bratislava

Koncept s atmosférou trhu v obchodnom centre je unikátny a na Slovensku ho nájdete jedine vo VIVO! Bratislava.  Môžete si tu nielen nakúpiť čerstvé potraviny, kvalitné produkty, ale aj ochutnať výborné jedlo, vínko či pivo od lokálnych výrobcov. Samozrejmosťou je dodržiavanie najvyšších hygienických štandardov, takže sa nemusíte obávať o svoju bezpečnosť.

Produkty a výrobky od lokálnych predajcov v najlepšej kvalite si kúpite vo VIVO! Market

Kvalitná zelenina, mäso aj bio výrobky

Na čo sa môžete vo VIVO! Market tešiť? Predajňa Bioorganic prináša bio a fair trade potraviny a doplnky, z ktorých si vyberú aj ľudia trpiaci rôznymi intoleranciami. Široká ponuka eko drogérie poteší nielen gazdinky, ale všetkých ekologicky zmýšľajúcich ľudí, ktorí sa chcú správať zodpovedne a udržateľne. Najsladšie paradajky pestované v okolí Nitry zásadne bez chemického ošetrenia si môžete zaobstarať v stánku Farma Babindol. A tie najlepšie mäsové produkty zo slovenských fariem prináša do VIVO! Bratislava mäsiarstvo Starý mäsiar.

 

Mäso – ak môžete dajte prednosť tomu z lokálnych fariem.

Vo VIVO! Market sa zdravo naobedujete aj uhasíte smäd

Ak vyhladnete môžete energiu doplniť vo Funky Poké, kde na vás čaká pestrofarebná miska plná zdravia vo vegánskej aj vegetariánskej forme. A ak by vám bolo málo, nájdete tu aj moje obľúbené bratislavské rožteky. Milá pani z FantastiCo vám  s úsmevom ponúkne tradičné makové alebo orechové. No a potom treba uhasiť smäd. Pre tých, čo holdujú pivu je tu bohatý výber od slovenských a českých sládkov, ktoré vám načapujú v Beer Station. Ak dávate prednosť čajom v Tea Shope si ani nebudete vedieť vybrať. Bohatá ponuka sypaných čajov – čiernych, zelených ovocných, bylinkových alebo rôznych zmesí poteší všetkých, ktorý si radi vychutnajú šálku čaju.

 

VIVO! Bratislava však s novinkami nekončí. A už dnes sa môžete tešiť na ďalšie prekvapenia, ktoré vám čoskoro prinesie. Dovtedy ale navštívte VIVO! Market a dajte mi vedieť, čo vám najviac chutilo 🙂

 

Pridaj komentár