Nové Mesto - najlepšia časť BratislavyNové Mesto - najlepšia časť Bratislavy

Bratislavské šišky prišli bližšie k Novomešťanom

Správa, že Friends Coffee sa sťahujú do Nového Mesta ma veľmi potešila. Mojim kamarátom z Karlovky som už dlho závidel skvelú kávičku a usmiatu obsluhu, ktorú vo Friends Cafe ponúkali. Teraz si ich skvelé Bratislavské šišky od Friends Coffee môžeme kúpiť aj v Novom Meste.

 

Úsmevy už rozdávajú nielen v Karlovke, prišli aj do Nového Mesta

Bratislavská raňajkáreň a kaviareň Friends Cafe je medzi fajnšmekrami veľmi dobre zapísaná. Ich úžasné raňajkové menu a skvelá káva sú vychýrená. Keď sa usmievavá partička pustila do výroby šišiek a navyše v našom Novom Meste bol som rád, že ochutnám niečo nové z ich dielne. A veru, nesklamali. Tradičné, chutné a naviac ekologicky balené. Bratislavská šiškáreň je dôkazom, že keď je niečo dobré, svojich fanúšikov si to nájde, bez ohľadu na dobu.

Bratislavské šišky otvorili novú prevádzka v Novom Meste pred športovou halou Pasienky

Šišky pre všetky generácie

Tradičné Bratislavské šišky chutia malým i starým. Našim rodičom a starým rodičom pripomenú ich detstvo a pre tých mladších sú pretvorené do modernej podoby. Rozhodne sa však nedajú porovnávať s americkými donutmi. Ako nám prezradila Mária, všetky suroviny na výrobu šišiek sú čerstvé a nepoužívajú žiadne polotovary. Ich skvelé šišky vychádzajú z pol storočia starého receptu, ktorý bol prispôsobený modernej dobe. A ak by vás zaujímala história šišiek, tak tie pochádzajú z Izraela a cez Európu sa dostali až do Ameriky.

 

Kvalita pre priateľov z Bratislavskej šiškárne

Bratislavské šišky si môžete kúpiť v kaviarni Friends Cafe v Karlovej Vsi a po novom aj v prevádzke Bratislavské šišky na Trnavskej ceste 29 pred športovou halou Pasienky. Šišky vám pripravia s rôznymi omáčkami. Mojimi najobľúbenejšími sú čokoládová a broskyňová. Potešia sa aj tí, čo majú radi karamelovú a kávovú príchuť alebo lesné ovocie, či jablko mixnuté so škoricou. Ak si šišky objednáte, dovezie vám ich nová služba Bold Food zabalené v papierovej krabici, poriadne zasypané cukrom a pribalenou omáčkou. Takže ak neviete čo na raňajky, objednajte si napríklad šišky z Bratislavskej šiškárne. Kvalita pre priateľov, čo je slogan značky Friends Coffee totiž nie sú prázdne slová. Šišky sú skutočne pripravované čerstvé a kvalitné.

Šišky si môžete objednať a dovezú vám ich cez Bolt Food.

Pridaj komentár