Nové Mesto - najlepšia časť BratislavyNové Mesto - najlepšia časť Bratislavy

Chlebíčkovo – dobroty, na ktorých si pochutí každý

Myslíte si, že tradičný obložený chlebíček vás nemá čím prekvapiť? Ale má. A presvedčiť sa o tom môžete v bistre a kaviarni Chlebíčkovo, ktoré nájdete na Hálkovej ulici. Vďaka Dominike Novomešťania zistili, že obložený chlebíček môže byť zdravý, chutný a naviac aj oku lahodiaci.

 

Od chlebíčkov k zákuskom a zdravým obedom

Kaviareň a bistro Chlebíčkovo funguje ako raňajkové i obedové bistro. Otvorené majú od pol ôsmej, takže tradičné vajíčka, párky alebo toasty na raňajky stihnete ešte po ceste do práce. A ak dostanete chuť na zdravý obed v Chlebičkove ho určite nájdete. Každý deň majú v ponuke fajnovú polievočku a k tomu zaujímavý a zdravý šalát. Ak by vám bolo mále, vrelo odporúčam tortičku alebo cheesecake, ktoré upiekla Dominika a jej šikovní kolegovia. Samozrejmosťou sú aj domáce limonády od výmyslu sveta.

Tradičné i netradičné, slané i sladké…. ale hlavne všetky čerstvé a s láskou pripravené.

Chlebíčkovo môže byť aj u vás doma

Ak sa vám do kaviarne alebo bistra nechce, chlebíčky najlepšie chlebíčky v Novom Meste si môžete objednať aj domov. Stačí ak objednávku zadáte 24 hodín vopred a kuriér vám zaklope na vaše dvere medzi ôsmou hodinou rannou a sedemnástou hodinou. Ak si zadáte čas, na ktorý chcete mať chlebíčky doma, tím z bistra vám ich pripraví tesne pred dodaním a budete ich mať úplne čerstvučké.

 

Domáce dobroty ku kávičke a limonáde vyrába Dominika a jej tím.

Chlebíčky pre mlstné jazýčky…

Presne tak znie slogan tohto obľúbeného bistra a donáškovej služby. A vďaka čomu sú ich chlebíčky také chutné? Sú to určite kvalitné ingrediencia a láskyplný prístup k každému jednému krajcu chleba. Pšenično – žitný chlebík natretý nátierkou na báze masla a bez margarínov je ten správny základ. Vajíčka používané k príprave nátierok sú výlučne z podstielkového chovu a bylinky sú dokonca z Dominikinej mini záhradky. Dobroty v Chlebíčkove sú stále iné. Prispôsobujú ich sezóne tak, aby boli schopní zaručiť ich čerstvosť a kvalitu.

 

 

 

Pridaj komentár