Nové Mesto - najlepšia časť BratislavyNové Mesto - najlepšia časť Bratislavy

Ježko Bežko – obchod s hravou detskou obuvou

Ježko Bežko je malý rodinný obchodík s detskou obuvou. Nájdete v ňom skvelé značky topánok pre detičky, milé dievčiny, ktoré vám s úsmevom na tvári poradia pri výbere tých ideálnych topánok a v neposlednom rade detský kútik, odkiaľ sa deťom nebude chcieť odísť.

 

Veľké obchody nesplnili ich očakávania a tak vznikol Ježko Bežko

Andrea ma Martin, ako zodpovední rodičia, stále vyberali pre svoje detičky to najlepšie, čo na trhu bolo. Nákup detskej obuvi však neprebiehal nikdy tak hladko, ako by si predstavovali. Ponuka v komerčných obchodoch im nevyhovovala a deťom nesedela a topánočky kupované cez internet boli neraz široké, úzke, veľké či malé. Títo šikovní mladí ľudia sa preto rozhodli otvoriť predajňu detskej obuvi, tak aby spĺňala všetky očakávania, ktoré by oni, ako zákazníci, mali. A tak vznikol jedinečný koncept Ježko Bežko, ktorý funguje jednak ako kamenná predajňa a jednak ako internetový obchod.

 

Za obchodíkom Ježko Bežko stoja Andrea a Martin a neoddeliteľnou súčasťou sú aj ich rozkošné detičky.

Nájdete tu len kvalitné topánky s krásnym dizajnom

V priestoroch, ktoré nájdete v komplexe Koloseo na Tomášikovej 50/E  je vyslovenen raj na zemi. Svoje obchodné priestory zdieľajú s ďalším obchodom pre deti – Baby Village. Ponuku značiek tvoria lokálne i európske značky a sú vyskladané tak, aby vyhovovali úzkym i širokým nožičkám. Nájdete tu topánočky, ktoré spĺňajú kritériá barefoot i tie klasické s pevnými podrážkami. Topánočky testujú deti majiteľov a preto sa môžete spoľahnúť, že všetky topánky spĺňajú ich vysoké nároky na kvalitu aj dizajn. Obrovským bonusom sú trpezlivé obchodné asistentky, ktoré nožičky detí pomerajú a poradia s výberom topánočiek.

 

Ježko Bežko to sú nielen kvalitné topánočky, ale aj priateľský prístup a nádherný priestor

 

Ježko Bežko je priateľský k rodičom, deťom i životnému prostrediu

Ježka Bežka nájdete aj v online priestore. Na ich stránke www.jezkobezko.sk sú všetky topánočky podrobne popísané a precízne premerané. Po objednaní vám ich doručia bleskovou rýchlosťou. Balenie, tak ako celý prístup majiteľov Ježka Bežka, sú ekologické.

 

A kde Ježka Bežka nájdete?

Ježko Bežko – hravá detská obuv
Tomášikova 50/E
831 04  Bratislava
www.jezkobezko.sk
info@jezkobezko.sk
+421 948 123 802

 

 

Pridaj komentár