Nové Mesto - najlepšia časť BratislavyNové Mesto - najlepšia časť Bratislavy

Lebans – obľúbená predajňa so sladučkými koláčikmi a kvalitnými potravinami v Novom Meste

Pekáreň Lebans stavia na tradíciách a dlhoročných skúsenostiach. A tie je vidieť a cítiť v každom produkte, ktorý pekárom vyjde spod rúk. Okrem slaného a sladkého pečiva z vlastnej pekárne kúpite v ich obchodíku aj kvalitné produkty od slovenských výrobcov.

 

Pekáreň Lebans – tradičné domáce koláče

Už viac ako 20 rokov sa píše história tejto pekárne z Rakytoviec. Prvé výrobky, ktoré vyšli pekárom spod ich rúk boli škvarkové pagáče a štrúdľa, ktoré boli upečené podľa patentovaných receptúr rodiny Filkorovej. Kvalita je dnes veľmi vyhľadávaná a v Lebanse začali rozširovať nielen sortiment výrobkov, ale ja počet zamestnancov. Dnes si pod značkou Lebans môžete kúpiť výrobky najrôznejšie produkty, ktoré sú vyrábané ručne a na remeselnej báze.

 

V Lebanse nájdete koláčiky z ich vlastnej pekárne.

Od dodávateľa k vlastnej predajni

Pekáreň Lebans pôsobila lokálne v Banskej Bystrici a vo Zvolene. Výrobky dodávali aj do predajne Coop Jednota v Krupine. Koláčiky a štrúdle z Lebansu ste si mohli kúpiť aj na rôznych jarmokoch alebo na Dobrom trhu. Odtiaľ bol už len krok k ďalšiemu rozšíreniu siete a otvoreniu vlastnej prevádzky. A my máte to šťastie, že Lebans svoju predajňu otvoril práve v Novom Meste.

 

Všetky produkty sú od slovenských dodávateľov z malých firiem a fariem

Predajňa Lebans – kvalitné výrobky od slovenských dodávateľov

V predajni, ktorú nájdete v Novej Dobe na Vajnorskej 64 si okrem širokej ponuky z domovskej pekárne môžete kúpiť i výborné kváskové chlebíky alebo produkty z ovčieho a kozieho mlieka zo Zázrivej, či jogurty a farmárske mlieko zo Seliec. Keď ochutnáte domácu chrenovú pastu z Jadezitu, budete chcieť vyskúšať aj ďalšie ich gurmánske špecialitky. A to ani nehovorím o paštétach z, dnes už legendárnej, Farmy u Ďurkových. Okrem toho napríklad aj včelí med, čajíky, kávičku Štrbské Presso alebo novinku, sušené hríby. Produktov majú široký výber, ale jedným si môžete byť istý. Sú to kvalitné výrobky od slovenských dodávateľov z malých rodinných firiem a fariem.

Pridaj komentár