Nové Mesto - najlepšia časť BratislavyNové Mesto - najlepšia časť Bratislavy

Medzinárodný deň detí v Bratislavskom Novom Meste na štyroch miestach

Novomestské deti budú môcť tento rok osláviť svoj veľký deň aj akciách organizovaných mestskou časťou Bratislava Nové Mesto. Medzinárodný deň detí nebude mať úplne tradičný priebeh (rovnako ako celý uplynulý rok), ale zábava pre deti je zaručená.

 

Napriek tomu, že ešte nemôžeme všetko, môžeme stále viac a viac. A keďže sa blíži veľký deň všetkých našich detí, rozhodlo sa naše milé Nové Mesto zorganizovať na oslavu ich veľkého sviatku Rozprávkový deň detí v Novom Meste.

 

V nedeľu 6. júna na Kuchajde, Dimitrovke i na Kramároch

Oslava tohtoročného dňa detí bude netradičná, rovnako ako celý tento rok. Na detí čakajú akcie už najbližšiu nedeľu 6. júna 2021 v troch obľúbených Novomestských lokalitách – na Kuchajde, na ihrisku Základnej školy Odborárska a na ihrisku na Ladzianskeho ulici a v štyroch rôznych časoch. Je to najmä kvôli tomu, aby sa v jednom čase na jednom mieste nestretlo priveľa detí a neprišlo ani k najmenšiemu ohrozeniu zdravia detí, či dospelých.

 

Na čo sa môžete tešiť?

Tento rok to budú predovšetkým rôzne vystúpenia. Deti sa zabavia pri svojich obľúbených rozprávkach. Čaká ich divadielko s postavičkami z Ľadového kráľovstva, s nežnou vílou Cililing i s Tučniakmi z Madagaskaru. Príde aj kúzelník, ktorý predvedie svoje dych berúce triky a tešiť sa môžete aj na vystúpenie šikovných novomestských detí z tanečnej skupiny S3T KIDZ.

 

4 vystúpenia na 3 miestach

Vystúpenia začínajú o 10-tej hodine v amfiteátri na Kuchajde, popoludní o 14,30 sa vystupujúci presunú na Dimitrovku, kde potešia divákov na ihrisku Základnej školy na Odborárskej. O 15,30 vystúpia pred zrakmi divákov na Kramároch na ihrisku Ladzianskeho a deň zakončia o 16,30 druhým vystúpením na Kuchajde.

Vstup je pre všetkých divákov zdarma. Pokiaľ chcete mať istotu, že sa napriek limitovanej kapacite na vystúpenie dostanete, rezervujte si svoje miesto na telefónnom čísle 0940 344 672 alebo mailom na rezervacie@banm.sk. Vyzerá to tak, že počasie nám bude priať, tak neostáva nič iné, len zaželať príjemnú zábavu.

 

Malí Novomešťania budú mať svoj veľký deň na 4 miestach

 

 

Pridaj komentár