Nové Mesto - najlepšia časť BratislavyNové Mesto - najlepšia časť Bratislavy

Vymaľuj si s Karčim Nové Mesto

Ako Novomešťan poznám v našej mestskej časti veľa zaujímavých miest. Aby som ich priblížil aj najmenším Novomešťanom pripravil som pre nich omaľovánku Vymaľuj si s Karčim Nové Mesto s najkrajšími miestami a zaujímavosťami o Novom Meste. Deti sa tak zabavia aj sa čo-to nové dozvedia.

 

Karči zabáva deti z Nového Mesta

Nové Mesto milujem a jeho zákutia a zaujímavé miesta navštevujem kedykoľvek je to možné.  Aby dom ich priblížil aj deťom, pripravil som pre nich veselú omaľovánku. Vybral som sa napríklad na bobovú dráhu, na bowling alebo na Partizánsku lúku a poprosil svojho kamoša Dávida, aby ma tam nakreslil. Teraz týchto 11 zaujímavých miest, kde môžu rodičia s deťmi stráviť voľné chvíle, prinášam aj vo forme zábavnej omaľovánky. Obrázky si môžete vytlačiť a deťúrence môžu popustiť uzdu svojej fantázii a Karčiho si  vymaľovať.

Karči vzdeláva

Karči nielen zabáva, ale aj vzdeláva. Preto som vám ku každému miestu napísal jednu-dve vetičky, v ktorých sa dozviete niečo zaujímavé o jednotlivých miestach. Vedeli ste napríklad, že na Tehelnom poli si môže futbalové zápasy vychutnať až 22 tisíc divákov súčastne? Alebo že pod Červeným mostom na Železnej studničke začína polmaratónska trať? Viete aká je vysoká Televízna veža na Kamzíku? Aj to sa dozviete v edukačnej omaľovánke Vymaľuj si s Karčim Nové Mesto.

Karči obdarováva

A aby sa omaľovánka dostala do rúk všetkým povolaným, navštívil som všetkych 8 štátnych základných škôl v Novom Meste. S pani riaditeľkami a pánom riaditeľom som sa dohodol, že si prváčikovia nájdu omaľovánky hneď v prvý školský deň na svojich laviciach ako malú pozornosť odo mňa. 695 malých školákov si tak svojho Karčiho v Novom Meste môže vymaľovávať doma alebo v školských kluboch. Omaľovánku nájdete aj v vo vybraných reštauráciách a kaviarňach v Novom Meste, môžete si ju stiahnuť z tejto stránky alebo mi napíšte a rád vám jednu pošlem.

Karči z Nového Mesta vám praje veľa zábavy.

Stiahnite si OMAĽOVÁNKU.

Pridaj komentár