Nové Mesto - najlepšia časť BratislavyNové Mesto - najlepšia časť Bratislavy

Letné kino na Kuchajde – štartuje romantika pod hviezdami pri dobrom filme

Letné kino na Kuchajde je neoddeliteľnou súčasťou horúcich letných večerov pre mnohých Novomešťanov. Napriek tomu, že ešte pred pár týždňami to vyzeralo so spustením všelijako, dnes už vieme, že Letné kino na Kuchajde bude aj v tomto roku.

 

Letné kino na Kuchajde už desiaty rok v rade

Už v stredu 24 júna štartuje v miestnom amfiteátri na Kuchajde jubilejný desiaty ročník Letného kina na Kuchajde. Premietať sa bude vždy v stredu a v sobotu. V júni a v júli je začiatok naplánovaný na 21,30 hod a v auguste sa štartuje už o 21,00 hod. Jediné čo môže premietanie zastaviť je nepriaznivé počasie. Takže si musíme želať, aby nás vždy v stredu a sobotu večer dažďové kvapky obchádzali.

 

Na stoličkách, aj romanticky na deke

Amfiteáter disponuje kapacitou približne 200 miest na sedenie, ale ja aj tak uprednostňujem romantiku na deke. Plátno široké 6 metrov a vysoké 4 metre pohodlne uvidíte aj z väčšej vzdialenosti. A filmy si vďaka Wood&Co, ktorá stavia v Novom Meste projekt Lakeside Park 2, môžete dopriať zdarma.

 

Amfiteáter je pripravený na Letné kino na Kuchajde každú stredu a sobotu večer.

Prvé hlasovanie vyhral Daždivý deň v New Yorku

O výbere filmov rozhodujú návštevníci. Hlasovať sa dá na stránke Kino na Kuchajde  a na Facebooku Letné kino na Kuchajde. Pre túto stredu je rozhodnuté a výber padol na romantickú komédiu Daždivý deň v New Yorku. Táto novinka Woodyho Allena nás prenesie do New Yorku, kde vysokoškoláci Gatsby a Ashleigh strávia víkend, ktorý im prinesie veľa prekvapení. My môžeme dúfať, že dažďové kvapky ostanú len na plátne a neprekazia nám naše plány na stredajší večer.

 

Hlasujte o sobotný film

Ak vás tento výber neoslovil, máte šancu zapojiť sa do hlasovania o sobotný film. Tentoraz je na výber film Blíženecj o elitnom nájomnom zabijakovi, ktorého chce jeho zamestnávateľ zlikvidovať alebo životopisný film o Eltonovi Johnovi – Rocketman. Filmy sú vyberané z rôznych žánrov a vybrať si tak budú vedieť všetci filmový fanúšikovia. Verím, že s mnohými z vás sa na Kuchajde stretnem.

Pridaj komentár