Nové Mesto - najlepšia časť BratislavyNové Mesto - najlepšia časť Bratislavy

Zo psieho salóna Voňavý kožúšok odchádzajú spokojní psíci aj ich majitelia

Katarína a Andrej sú psičkári, milovníci psov a majitelia štyroch domácich miláčikov. Okrem toho, že sa s láskou starajú o svojich psíkov, v salóne Voňavý kožúšok poskytnú všetku starostlivosť aj vašim štvornohým miláčikom.

 

K otvoreniu salóna ich priviedla práve starostlivosť o ich dve malé čivavky Polly a Chikitu a dvoch útulkáčov – labradora Fillyho a retrievera Lilu. Rozmaznávanie, ktoré si užívali ich štvornohí miláčikovia, chceli dopriať aj ostatným psíkom. Od januára 2021 otvorili brány svojho psieho salónu Voňavý kožúšok na Letnej 5 v Novom Meste.

 

V salóne Voňavý kožúšok majú dokonalé vybavenie

Psí salón si vyžaduje okrem zanietenosti a láskavého prístupu aj kvalitné vybavenie. Psíčkovia, ktorí navštívia Voňavý kožúšok sa vykúpu v kvalitnej nerezovej francúzskej vani s rampou. Ich srsť je hebká vďaka tichému fénu a česaniu kvalitnými hrebeňmi, ktoré sú prispôsobené na rôzne druhy srsti. Samozrejmosťou sú furminátor na vyčesávanie srsti a päťrýchlostný profesionálny strojček Andis, vďaka ktorému bude úprava srsti vášho psíka dokonalá.

V salóne Voňavý kožúšok psíkov vykúpu, vyčešú aj ostrihajú

Psíci odchádzajú krásni a spokojní

A akej starostlivosti vaši psíci vo Voňavom kožúšku dočkajú? Samozrejme dokonalého kúpania a vyčistenia srsti šampónom a kondicionérom, ktoré chránia, vyživujú a zanechávajú srsť mäkkú, hebkú a lesklú.  Nasleduje fénovanie a úprava chlpatého kožúška do požadovanej dĺžky, prípadne vyčesanie fuminátormi, ktoré boli navrhnuté špecialistami v starostlivosti o zdravie domácich miláčikov. Vedeli ste, že pravidelné vyčesávanie srsti má pozitívny vplyv na pĺznutie, ktoré sa zredukuje až o 90% a znižuje pravdepodobnosť plstnatenia?  No a napokon vášmu psíkovi skrátia pazúriky a vyčistia ušká. Aj o tieto nepopulárne činnosti sa postarajú vo Voňavom kožúšku.

 

Koľko vás to bude stáť?

Cena tohto psieho „wellnesu“ sa odvíja od veľkosti vášho štvornohého miláčika. Vo Voňavom kožúšku sú psíci rozdelení do troch skupín – do  5 kilogramov, 15 kilogramov a nad 15 kilogramov. Priplatíte si, ak je váš psík mimoriadne špinavý alebo zablšený. A v prípade záujmu, vám psíka odvezú a po dokonalej starostlivosti znovu privezú.

 

Ak chcete, aby sa mal váš psíček ako v raji, určite s ním navštívte salón Voňavý kožúšok.

Pridaj komentár