Nové Mesto - najlepšia časť BratislavyNové Mesto - najlepšia časť Bratislavy

Towers Steak & Salad – raj milovníkov mäsa

Reštaurácia Towers Steak & Salad patrí v Novom meste k tým najvychytenejším. A veru nie bezdôvodne. Ak hľadáte kvalitu v podobe najlepších surovín a najprecíznejšej prípravy jedla v kombinácii s luxusným prostredím, túto reštauráciu nemôžete vynechať.

 

Elegancia pre každého

Reštaurácia Towers sa nachádza v prvej veži komplexu Tri veže na Bajkalskej 9. Veľkorysý priestor reštaurácie je rozdelený na dve časti so samostatnými vchodmi. V prvej dominuje veľký barový pult a gaučové sedenie, ktoré poskytuje návštevníkom dostatok súkromia. Druhá miestnosť pôsobí veľmi elegantne vďaka kombinácii tmavých stolov, tehlovej steny a zeleno-čiernej tapete. Stolov je tu síce dostatok, ale v najvychytenejších časoch by ste voľný hľadali márne. Čo však nebudete márne hľadať sú živé kvety vo vázach a tematické čierno-biele fotografie na stenách. V lete máte možnosť posedieť si a občerstviť sa aj na terase.

 

Elegantný interiér reštaurácie Towers

Nájdete tu najkvalitnejšie mäso z USA

Ale to, čím je Towers preslávený je kvalitné jedlo. Ako hovorí šéfkuchár reštaurácie Luboš Lovecký, s reštauráciu je to ako so vzťahom. Treba ho pripravovať s láskou, úprimne a poctivo. A aby si hostia našli na tanieri symfóniu chutí, treba začať od kvalitných surovín. V Towers ponúkajú mäso so známkou najvyššej kvality a pripravujú ho na špeciálnom grile na drevenom uhlí.  Inovácie neobchádzajú ani Towers a preto si postupne začali vyrábať domáce cestoviny, piecť vlastný chlieb a pripravovať mäso v špeciálnom humidore, kde prebieha suchú zrenie a pripravuje sa na svoju ďalšiu úlohu.

V reštaurácii Towers si zakladajú na kvalitných surovinách

Nielen pre mäsožravcov

Jedálny lístok v reštaurácii Towers Steak & Salad je vyskladaný tak, aby si na svoje prišli aj tí, ktorí mäsu neholdujú a napriek tomu boli spokojní. Ale keďže ja chutnému steaku málokedy odolám, rozhodol som sa vyskúšať 300 gramový Rib Eye Steak z prémiového amerického mäska, k tomu výborná údená kukurička a fazuľkové lusky. Úžasná chuť, úžasná kombinácia.Towers do bodky splnili všetko, čím sa prezentujú a hostia od nich odchádzajú s  “nebíčkom v ústach”.

Pridaj komentár